GKS Zamczysko Odrzykoń - strona nieoficjalna

Chciałbyś coś zmienić na stronie?

Nadać jej nowy wygląd?

Dodać jakąś informacje?

a może coś innego!

Napisz nam a my postaramy się zmienić nasza stronę by wyglądała jeszcze lepiej!

Propozycje prosimy pisać na mini chacie(znajduje się na samym dole strony).

Pozdrawiamy!

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

herb Orzeł Bieździedza
(3:3)
herb Zamczysko Odrzykoń
Orzeł Bieździedza   Zamczysko Odrzykoń

2016-04-30, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

W sobotnim meczu podejmowaliśmy lidera naszych Aklasowych rozgrywek - Orzeł Bieździedza. Do meczu podeszliśmy bardzo zmotywowani, lecz już w pierwszych 20 minutach tracimy bramkę po błędzie naszej obrony, których w tym meczu nie brakowało. Już trzy minuty potem po stałym fragmencie gry do piłki podszedł Patryk Mach, dośrodkował piłkę w pole karne gdzie bramkarz nieszczęśliwie wypluł futbolówkę w rękawic a tam tuż przed nosem Kacpra Kapusty znalazł się Jakub Telesz, który strzela pierwsza bramkę dla naszego zespołu! Mamy 1:1! Kolejne 10 minut w pełnej wrażeń akcji zapewnił nam Kapusta! Zawodnik przeszedł 3 zawodników i dograł piłkę do pustej bramki Bartkowi Jakubusowi, Zamczysko prowadzi 2:1!!! Kolejne akcje obu drużyn nie przynosiły efektów aż do 40 minuty, gdzie zawodnicy Orła po kolejnych błędach naszej obrony wprowadzają akcje sam na sam z bramkarzem gdzie po rękach 'Nowaczka' piłka wpada do siatki. Niefortunnie już remisujemy 2:2. Kilka minut później dograniem z głębi pola dostaje napastnik Orła, który wykazał się sprytem i przeszedł naszego bramkarza, ale niestety Kamil Nowak zaczepił go noga. Mamy rzut karny. Niestety dla nas daje prowadzenie żółto-zielonym. Tuż przed ostatnim gwizdkiem pierwszej połowy nasz środkowy obrońca - 'Józek', który rozgrywał bardzo dobre spotkanie posłał futbolówkę góra, gdzie po lekkim przedłużeniu piłki przez Bartka Jakubusa Kacper Kapusta wychodzi sam na sam z bramkarzem i nie myli się po raz kolejny doprowadzając do remisu w tym meczu! Wynik spotkania do przerwy 3:3. W szatni zostaliśmy jeszcze większej motywacji do gry by wygrać z liderem bo przy wyniku 3:3 mieliśmy ogromną możliwość wywiezienia z Bieździedzy 3 punktów! Po przerwie gra toczyła się przeważnie w środkowej części pola. W około 70 minucie dużo zamieszania w polu karnym Orła. Nowo wprowadzony w drugiej połowie 'Teleszyk' główkuje piłkę, która wylatuje pod chorągiewkę, gdzie biegnie bramkarz, lecz ubiega go Czarek Lenik. 'Czaruś' drybluje bramkarza i wrzuca piłkę w pole karne i strzela na bramkę gdzie na jego drodze stoi zawodnik Orła, który blokuje piłkę rękoma. Zostaje wyrzucony z boiska i stajemy przed wielka szansa by wyjść na prowadzenie. Do piłki podchodzi Kacper Kapusta i strzałem w lewy dolny róg zamienia karnego na gola! Prowadzimy w Bieździedzy 4:3! W 87 minucie spotkania napastnik żółto-ziolonych przechodzi kilku naszych obrońców i strzela na 4:4... Niestety po raz kolejny remis w tym spotkaniu. Rzuciliśmy się w szaleńczy atak, włożyliśmy w mecz całe swoje serce, lecz to nie przyniosło skutków. W ostatnich 2 minutach meczu pod polem karnym dogodną sytuacje miał Czarek Lenik ale bramkarz doskonale wybronił jego strzał. Niestety ostatni gwizdek sędziego. Remisujemy na trudnym terenie w Bieździedzy, ale czujemy, że wyjechaliśmy stamtąd jako drużyna wygrana!

W 70 minucie niefortunnym wślizgiem Mateusz Józefczyk doznał kontuzji gdzie naciągnął ścięgna nogi. 'Józkowi' życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na boisko!!!!

Nasi trampkarze gromią Orła 7:2. Czekamy na datę przełożonego meczu z Sobniowem i idziemy po lidera!!!

Zapraszamy wszystkich kibiców na kolejne mecze naszej drużyny! Już 15 maja zmierzymy się na własnym boisku z drużyna Zarzecza.

herb Zamczysko Odrzykoń Informacje o kadrze Zamczysko Odrzykoń

1. Kamil Nowak
2. Mateusz Józefczyk  kontuzja
3. Patryk Mach  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 70" Dawid Słowik
4. Rafał Bardzik  zmiana 45" Czarek Lenik
5. Kacper Lenartowicz kapitan
6. Jakub Telesz bramka  zmiana 45" Wojciech Telesz
7. Jan Kapała
8. Bartłomiej Jakubus bramka  (1 asysta)
9. Kacper Kapusta bramka bramka  (1 asysta)
10. Rafał Jucha
11. Daniel Dudek

Oceny zawodników »

herb Zamczysko Odrzykoń Prezentacja graficzna składu drużyny Zamczysko Odrzykoń

Kacper Lenartowicz
Patryk Mach
Dawid Słowik
Rafał Bardzik
Czarek Lenik
Jakub Telesz
Wojciech Telesz
Daniel Dudek
Rafał Jucha
Jan Kapała
Kacper Kapusta
Bartłomiej Jakubus
Mateusz Józefczyk
Kamil Nowak

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Burza RogiGKS Zamczysko Odrzykoń
Burza Rogi 2:3 GKS Zamczysko Odrzykoń
2017-06-17, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Które miejsce zajmiemy pod koniec tegorocznych rozgrywek?

LKS Głowienka pauza
LKS Lubatowa 3:0 KS Szczepańcowa