Zamczysko Odrzykoń   Standart Święcany

2015-10-10, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

Wygrywamy ważny mecz o punkty!

W ostatniej kolejce rundy jesiennej podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę Święcan. Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze, rozgrywaliśmy piłkę oraz atakowaliśmy bramkę przeciwników, trzeba dodać ze rywale wyszli na boisko w ośmiu. Po kilku naszych zmarnowanych akcjach przyszedł czas na strzelenie bramki! po 20 minutach gry wychodzimy na prowadzenie po strzale Bartka Jakubusa, który wyprzedził bramkarza i posłał piłkę do siatki. W naszych kolejnych akcjach nadal gra wyglądała solidnie. Po kolejnych akcjach padały następne dwie bramki od Jaśka oraz Bartka. Pierwsza połowa dobiegła końca, trzeba przyznać, że gdyby nie nasi zawodnicy na spalonym to wynik mógłby być o wiele większy, do przerwy 3:0. W drugiej połowie trener zarządził wiele zmian w naszej grze, jako iż rywale przyjechali bardziej zdeterminowani na mecz trampkarzy niż juniorów, to postanowił ściągnąć Kubę Telesza by pokazał klasę w trampkarzach, gdzie strzelał oraz asystował dwukrotnie, również dokonał zmiany dla Czarka z takich samych powodów co dla Jakuba. Drugie 45 zaczęliśmy w dziesiątkę, lecz nawet to nie powstrzymało nas przed zdobyciem kolejnych bramek. Gole strzelał jeszcze dwukrotnie Jan Kapała oraz  po jednej bramce dołożyli; Wojciech Telesz, Kacper Kapusta, Daniel Dudek. Również trzeba pogratulować naszemu bramkarzowi, który kilkukrotnie ratował nas przed stratą gola. Zdominowaliśmy drugą połowę i pewnym zwycięstwem pokonujemy piłkarzy ze Święcan. Pod koniec rundy jesiennej plasujemy się na 4 miejscu Za: