GKS Zamczysko Odrzykoń - strona nieoficjalna

Chciałbyś coś zmienić na stronie?

Nadać jej nowy wygląd?

Dodać jakąś informacje?

a może coś innego!

Napisz nam a my postaramy się zmienić nasza stronę by wyglądała jeszcze lepiej!

Propozycje prosimy pisać na mini chacie(znajduje się na samym dole strony).

Pozdrawiamy!

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Mecz 2017-06-17, 11:00

herb Burza Rogi 2:3 herb GKS Zamczysko Odrzykoń
Burza Rogi   GKS Zamczysko Odrzykoń

MAMY TOOOOO!!!

• autor: mazi270, 2017-06-17 19:56

Po zaciętym meczu wygrywając z Burzą Rogi zapewniamy sobie awans do ligi okregowej!!!

AWANS JEST NASZ! BO AWANS SIĘ NAM NALEŻY!!!

Znamy już rywali w sezonie 2016/17

• autor: mazi270, 2016-08-01 23:57

Witamy w nowym LEPSZYM sezonie 2016/17!

Poznaliśmy tegorocznych rywali:

- LKS Lubatowa

- Iwonka Iwonicz

- Burza Rogi

- LKS Lubatówka

- LKS Głowienka

- KS Szczepańcowa

- Wisłok Krościenko Wyżne

- OKS Markiewicza

Również przygotowaliśmy mapę wyjazdów do tegorocznych miejscowości

W POWIEKSZENIU TUTAJ

Zapraszamy wszystkich na nasze mecze!

Mecz przełożony z powodu złego stanu boiska.

• autor: mazi270, 2016-04-17 10:28

Krosnienski OZPN ogłosił, że mecz pomiędzy Odrzykoniem a Sobniowem zostaje przełożony na inny termin z powodu złego stanu boiska! W najbliższym czasie podamy datę spotkania.

Kilka słów przed spotkaniem z Sobniowem.

• autor: mazi270, 2016-04-11 16:20

Już w sobotę na stadionie w Sobniowie tamtejsza drużyna wznowi walkę o punkty. Jaślanie maja nie mały orzech do zgryzienia bo na ich terytorium przyjeżdża Zamczysko Odrzykoń! W ostatnich meczach rundy jesiennej nasi rywale miewali gorsze chwile, bo aż w trzech ostatnich meczach schodzili z boiska jako przegrani. W potyczce z nami na własnym boisku padł remis dzięki walce do końca. Czujemy, że do Sobniowa przyjeżdżamy jako faworyci do zwycięstwa w tym spotkaniu, lecz czas pokaże jak będzie naprawdę! Znamy już bardzo dobrze boisko rywali bo nie raz już nasze obie ekipy były w tej samej grupie rozgrywkowej. Pogoda wróży lekkie opady deszczu, lecz trzeba przypomnieć, że przez kilka dni przed meczem również będzie padał deszcz.

Darmowy hosting zdjęć i obrazkówMy po trzeba przyznać łatwym zwycięstwie z Liwoczem gdzie goście przyjechali bez podbitych kart zdrowia, pniemy się w górę tabeli i nie poddajemy się w walce o prestiżowe miejsca. Liczymy, że w następnych meczach Orzeł straci kilka punktów na rzecz innych ekip, dzięki temu moglibyśmy się zbliżyć do lidera. Po meczu z Sobniowem czeka nas pauza, gdzie zregenerujemy siły i zdobędziemy więcej doświadczenia dzięki pracy naszych nowych trenerów. Nasz dotychczasowy bilans spotkań wygląda tak:

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Zapraszamy również do ankiety gdzie możecie wybrać zwycięska drużyna oraz do typowania meczów! Wystarczy zarejestrować się na futbolowo.pl i w dziale 'Statystyki i inne' odnaleźć zakładkę 'Liga Typerów', tam możecie wytypować wynik każdego najbliższego spotkania! Życzymy jak najlepszych trafów!

Zachęcamy do kibicowania i wspierania naszej drużyny!

Omówienie rundy rewanżowej oraz zapowiedź meczu z Liwoczem.

• autor: mazi270, 2016-04-01 07:36

Darmowy hosting zdjęć i obrazków                         VS

W nadchodzący weekend nasza drużyna wznawia zmagania o mistrzostwo klasy A! Po raz drugi w tym sezonie nasza ekipa będzie podejmować drużynę z Brzyska, poprzedni mecz niestety przegraliśmy aż 1:4, lecz tym razem na pewno wzniesiemy się na wyżyny i pokażemy na co nas stać. Musimy dodać, że w ostatnim meczu gdy spotkaliśmy się z Liwoczanami nasza drużyna nie dysponowała bramkarzem, miedzy słupkami stanął nasz napastnik, Kacper Kapusta (dotychczasowy najlepszy strzelec drużyny), tym samym nasz atak został osłabiony. Tym razem na pewno w bramce stanie bramkarz a Kacper pokaże klasę w napaści! Przejdźmy do nowych spraw w nowej rundzie.

Runda wiosenna jest pełna zmian:

• Nowy zarząd
  • Nowi trenerzy
  • Lepsza organizacja
  • Nowy sprzęt
  • Nowi zawodnicy

Goraco witamy cały nowy zarząd nowego LEPSZEGO Zamczyska Odrzykoń!

W tej rundzie również dołączył do nas nowy bramkarz - Kamil Nowak,  także witamy w naszych szeregach.

Nowymi trenerami zostali:

• Juniorzy - Tomasz Kowalik
  • Trampkarze - Damian Albrycht

W okresie przygotowawczym rozegraliśmy jeden sparing z naszymi młodszymi kolegami:                                        Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla drużyny juniorów.                                                                                 Trampkarze rozegrali 'derbowy' sparing z Kotwica wygrywając 6:1.

W rundzie rewanżowej trzeba również przypomnieć ze dwie drużyny wycofały swoje drużyny juniorskie i nie będą już klasyfikowane w tabeli. Tym samym nasze saldo punktów zmniejsza się o 3 oczka. Pozostało kilka kolejek do dogonienia czołówki i będziemy się starać z całych sił by zająć jak najwyższa pozycje!

Wszystkich kibiców zapraszamy na sobotnie spotkanie z Liwocz Brzyska na stadionie w Odrzykoniu! Start o godzinie 11, drugi mecz trampkarzy o 13.

Burza RogiGKS Zamczysko Odrzykoń
Burza Rogi 2:3 GKS Zamczysko Odrzykoń
2017-06-17, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Które miejsce zajmiemy pod koniec tegorocznych rozgrywek?

LKS Głowienka pauza
LKS Lubatowa 3:0 KS Szczepańcowa